Antwerpen

Leonardo Hotel Antwerpen

1 beoordelingen

lees meer

Prettig hotel met uitstekende ligging en scherp geprijsd. Hotel Leonardo bevindt zich in een historisch pand, direct aan de Keyserlei en vlakbij het Centraal Station. In het hotel is een gezellige bar waar u een lekker 'pintje' kunt drinken en bij mooi weer kunt u 's zomers ontbijten op het terras.

Ligging:

in het hart van de stad, in de Diamantwijk, aan het begin van de Keyserlei, op ca. 100 m van het Centraal Station en de dierentuin. Veel belangrijke plekken zoals de Meir (winkelstraat) en de Grote Markt liggen op loopafstand.

Faciliteiten:

receptie, lift, gezellige bar, fitnessruimte en ontbijtrestaurant. Bij mooi weer kunt u 's zomers ontbijten op het terras.

Kamers:

verzorgd ingericht, voorzien van LCD-tv, telefoon, kluisje, koelkastje, kluisje, koffiefaciliteiten, gratis WiFi en airco. Badkamer met bad of douche, toilet en haardroger.

Verzorging:

Op basis van logies, tenzij anders vermeld.

Parkeren:

hotelparking (ca. € 21,- p.d.)

Bijzonderheden:

ter plaatse betaalt u ca. € 2,97 per persoon per nacht toeristenbelasting.

Kaart:

Leonardo Hotel Antwerpen kamer opties

Kamertype(s) Min. aantal personen Max. aantal personen Op basis van

Beoordelingen Leonardo Hotel Antwerpen

8,0
Uitstekende Ligging
Score uit 1 beoordelingen
waardering
8,0
ligging
9,0
eten
8,0
kamers
7,0
service
7,0
prijs / kwaliteit
7,0
faciliteiten
6,0
Laatste beoordelingen
8
Riekelt
2026-06-02
Ligging
9,0
Eten
8,0
Kamers
7,0
Service
7,0
Prijs / kwaliteit
7,0
Faciliteiten
6,0
Prima hotel pal naast het station Antwerpen Centraal. Hele centrum op loopafstand. Dierentuin om de hoek.