Parijs

Le Patio Bastille

1 beoordelingen

lees meer

In dit hotel lijkt druk Parijs ver weg, de lobby met art déco kunstwerken, de patio met tuin en terras. Wat een rust!

Ligging:

tussen Place de la Nation en Place de la Bastille. Trendy Marais op ca. 10 min. Dichtbij openbaar vervoer (ca. 400 m).

Faciliteiten:

receptie, gratis WiFi, binnenpleintje met tuin en terras, ontbijtzaal en liften. Verblijf op basis van logies of incl. ontbijt.

Kamers:

gelegen in meerdere gebouwen, alle met keukenblok, LCD-tv, telefoon, koelkastje, koffieen theezeeffaciliteiten, kluisjes, gratis WiFi en airconditioning. Badkamer met bad, toilet en haardroger.

Verzorging:

logies & ontbijt, tenzij anders vermeld

Parkeren:

hotelparkeergarage (ca. €30,- p.d.)

Metro:

Nation (RER A, metrolijn 9, één overstap voor de Eurostar)

Bijzonderheden:

een aantal kamers zijn via een paar traptreden te bereiken. De toeristenbelasting bedraagt ca. €5,53 p.p.p.n. in een 3-sterrenaccommodatie. Deze belasting is niet inbegrepen in de hotelprijzen en dient ter plaatse te worden voldaan.

Wijk:

Le Marais

Kaart:

Le Patio Bastille kamer opties

Kamertype(s) Min. aantal personen Max. aantal personen Op basis van

Beoordelingen Le Patio Bastille

8,0
Uitstekende Ligging
Score uit 1 beoordelingen
waardering
8,0
ligging
9,0
eten
7,0
kamers
8,0
service
9,0
prijs / kwaliteit
8,0
faciliteiten
7,0
Laatste beoordelingen
8
Cornelis
2025-12-15
Ligging
9,0
Eten
7,0
Kamers
8,0
Service
9,0
Prijs / kwaliteit
8,0
Faciliteiten
7,0