Rome

Hotel Domus Sessoriana

  • Unieke ambiance in voormalig klooster
  • Groot dakterras met uitzicht over Rome
  • Goed bereikbaar met openbaar vervoer
  • Museum en galerie aanwezig

Ligging:

in de gerenoveerde vleugel van Basilica di Santa Croce, aan de Piazza di S. Croce in Gerusalemme. Het treinstation Termini is op ca. 20 minuten lopen. Verder goede verbindingen per openbaar vervoer.

Faciliteiten:

kleine receptie, internetcorner en gratis WiFi, lift, lounge, museum/galerie, dakterras. Ontbijtruimte bij het dakterras.

Kamers:

ruime kamers, eenvoudig ingericht met behoud van de historie van het klooster. Voorzien van, tv, telefoon, koelkast, kluisje en airconditioning (seizoensgebonden ca. mei - sepember). Badkamer met douche, toilet en haardroger.

Verzorging:

Op basis van logies & ontbijt

Parkeren:

openbare parkeergarage vlakbij (ca. €20,- p.d.)

Metro:

Manzoni / San Giovanni

Bijzonderheden:

Toeristenbelasting ca. € 6,00 p.p.p.n in een 3-sterrenaccommodatie. Deze belasting is niet inbegrepen in de hotelprijzen en dient ter plaatse te worden voldaan.

Kaart:

Hotel Domus Sessoriana kamer opties

Kamertype(s) Min. aantal personen Max. aantal personen Op basis van
1-persoonskamer standaard 1 volwassene per persoon per nacht incl. ontbijt.
Double Standard Room 2/3 pers. 2 volwassenen per persoon per nacht incl. ontbijt.
Double Superior Room 2-4 pers. 4 volwassenen per persoon per nacht incl. ontbijt.