Sevilla is in de loop der tijd een moderne stad geworden, maar alles ademt nog een rijk historisch en cultureel verleden. Laat haar niet langer wachten, deze Spaanse schoonheid, en kom met volle teugen van haar genieten! Maak er een geweldige stedentrip van!
Bekende, bijzondere én insider tips; de leukste restaurantjes
De Sevillianen gaan ’s avonds laat aan tafel, vaak pas vanaf een uur of 21.30 uur en zeker na 20.00 uur. Men begint dan rustig met “tapas en copas”, hapjes en drankjes, om daarna echt te gaan tafelen. Bestel als tapa zeker een keer jamón de Serrano de Belotta. Het bijzondere is dat de varkens waar deze ham vanaf komt voornamelijk eikeltjes te eten krijgen en dit draagt bij aan de bijzondere smaak van het vlees. Overal in de stad kunt u neerploffen bij tapasbars; denk eraan dat u de beste tapas soms bij de meest eenvoudige tentjes eet. Die zaakjes waar binnen maar beperkt ruimte is om te zitten en het buiten zwart ziet van de mensen met een bordje op schoot. Zin in iets anders? Veel goede restaurants en eettentjes zijn te vinden in het oude centrum van Sevilla. Het oude centrum is overigens ook een bezoekje waard vanwege haar mooie bezienswaardigheden. Verschillende internationale keukens zijn er vertegenwoordigd, maar kies zeker een Spaanse wijn bij uw maal. Meer nog dan op de avondmaaltijd, leggen de Sevillianen zelf de nadruk op de lunch. Er wordt uitgebreid warm gegeten tussen 14.00 uur en 16.00 uur, en daarna is het, op het heetst van de dag, tijd voor siësta.
Eén van de meest geliefde hotels van Sevilla met een goede sfeer, vriendelijke service en uitstekende ligging op loopafstand van vele bezienswaardigheden.
Een geheel nieuw Boutique hotel,gelegen in het hart van het historische centrum van Sevilla! Het interieur van het hotel heeft vele bijzondere design kenmerken.
Een geweldig sfeervol Boutique Hotel, gelegen in het centrum van Sevilla, op loopafstand van de diverse bezienswaardigheden! Hotel is gebouwd rondom een typisch Andalusische patio.
Bijzonder hotel gevestigd in 17 traditionele Seviliaanse huizen. Nog veel oorspronkelijk kenmerken zijn terug te vinden in de kamers. Bovendien heeft het hotel een gunstige ligging.
Stijlvol, comfortabele hotel gehuisvest in een typisch Sevilliaans gebouw met een patio en de uitstraling van een klein paleisje. Historische bezienswaardigheden in de buurt.
Sfeervol hotel in boutique stijl, in een voormalig 18e eeuwse herenhuis, aan de Plaza de la Alameda in de historische binnenstad van Sevilla. Op loopafstand van vele bezienswaardigheden.
Comfortabel en sfeervol hotel. Aan de rand van de historische stadsmuur naast het Parlementsgebouw. In de sfeervolle wijk Macarena bevinden zich talrijke terrassen, restaurants en bars.
Stijlvol hotel ondergebracht in een voormalig 18e eeuwse residentie in het centrum van Sevilla. Het hotel heeft een prachtige klassieke façade met binnen een mix van charme en design.